Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieją witaminy pobudzające libido?

Witam pisze w takiej sprawie 7 Msc temu zeszlem z cyklu sterydowego spadlo mi libido bylem u lekarza dostalem zastrzyki i mam wstawic sie za miesiac Znow Po kolejny i moje pytanie sa jakiej odzywki Albo witaminy pobudzajace libido?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 10 miesięcy temu

W dobrze zbilansowanej diecie nie są zazwyczaj potrzebne odżywki i witaminy. Jeżeli są wskazane (w rekonwalescencji po chorobach, po chemioterapii i w innych stanach) - to powinien sugerować to lekarz lub specjalista dietetyk znający konkretnego Pacjenta.. Pobieranie sterydów bez wskazań medycznych jest zachowaniem bardzo ryzykownym, bywają skutki nieodwracalne, np. niepłodność (zniszczenie nabłonka plemnikotwórczego w jądrach). Proponuję uczciwe przemyślenie problemu, zachęcam do większej odporności w stosunku do reklamowych artykułów i opowiadań kolegów. Powinien Pan pozostawać nadal w opiece lekarza, który próbuje Panu pomóc. Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com. 9/17.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam Dobrze zbilansowana dieta na pewno będzie podstawą a co za tym idzie uzupełnienie Pana witamin. Klasycznymi suplementami są żeń szeń oraz suplementy ze składnikami pobudzającymi krążenie. Pamiętajmy, że suplementy mogą wspomóc dietę ale jej nie zastąpią. Proponuję wizytę u dobrego dietetyka.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy