Czy istnieją zamienniki bez recepty leku Ircolon o takim samym działaniu?

Dzień dobry, przyjmuję lek Ircolon 100 mg. Niestety jestem w takiej sytuacji, że lek mi się skończył, a ja na obecną chwilę nie mam możliwości, żeby załatwić sobie receptę na ten lek. Czy istnieją zamienniki bez recepty tego leku o takim samym działaniu?

Lek. Michał Lenard

Niestety, wszystkie dostępne w Polsce leki z taką substancją czynną, jak Ircolon, czyli zawierające trimebutynę są na receptę.