Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży skoro sperma już wyschła?

Pieściłam się wzajemnie z moim chłopakiem i on miał wytrysk i chłopak napewno go dotykał ale sperma wyschła mu na ręce i po jakiś 20 minutach od tego robił mi dobrze i najpierw pieścił łechtaczkę a potem wsadził palce do mojej pochwy.... czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo że jestem w ciąży skoro sperma już wyschła ? dodam jeszcze, że po godzinie od tego wydarzenia dostałam lekkiego krwawienia (jestem dziewicą)
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czego należy unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie wtedy kobieta powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Nie można wykluczyć ciąży w Pani przypadku, choć prawdopodobieństwo nie jest duże ( zależne też od tego który to był dzień cyklu). Plamienie było prawdopodobnie wynikiem podrażnienia. Bycie dziewicą nie zmienia prawdopodobieństwa zajścia w ciąże. W przypadku braku krwawienia miesiączkowego w terminie można wykonać test ciążowy ( najlepiej około 14 dni po opisanym powyżej zdarzeniu) Pozdrawiam.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy