Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży skoro sperma już wyschła?

Pieściłam się wzajemnie z moim chłopakiem i on miał wytrysk i chłopak napewno go dotykał ale sperma wyschła mu na ręce i po jakiś 20 minutach od tego robił mi dobrze i najpierw pieścił łechtaczkę a potem wsadził palce do mojej pochwy.... czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo że jestem w ciąży skoro sperma już wyschła ? dodam jeszcze, że po godzinie od tego wydarzenia dostałam lekkiego krwawienia (jestem dziewicą)

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży w Pani przypadku, choć prawdopodobieństwo nie jest duże ( zależne też od tego który to był dzień cyklu). Plamienie było prawdopodobnie wynikiem podrażnienia. Bycie dziewicą nie zmienia prawdopodobieństwa zajścia w ciąże. W przypadku braku krwawienia miesiączkowego w terminie można wykonać test ciążowy ( najlepiej około 14 dni po opisanym powyżej zdarzeniu) Pozdrawiam.