Czy istnieje lek, który można wstrzyknąć w jelita?

Witam,jestem po spartaczonym cc w 1985r.,przeleżałam w szpitalu z wrzodziejącymi ranami,co parę lat przebywałam w szpitalu-badania,bo bóle,aż doszło do usunięcia macicy z przydatkami w 2003r.,potem w 2008r.usunięcie 40cm jelita grubego,potem w 2009r. niedrożność 60 cm jelita cienkiego i 2011r. usunięcie zrostów-masywna chor. zrostowa,i nie słyszałam od chirurgów o leku podawanym do jamy brzusznej,teraz znowu 2 lata walczę z nasilającymi się bólami.Czy można coś wstrzyknąć między jelita? Halina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dokładnie z jaką chorobą Pani się wzmaga. Porada taka znacznie przerasta możliwości naszego forum. Proszę skorzystać z porady gastroenterologa. Muszę jednak zaznaczyć iż leczenie w przypadku chorób jelit stosuje się podając je doustnie lub dożylnie.