Czy istnieje metoda leczenia ubytków siatkówki pozapalnych i nerwu wzrokowego?

Dzień dobry. Zmagam się z bólem oka A mianowicie uciskiem byłem u kilku okulistów mam ponoć problem suchego oka ale krople nie zbyt pomagają mam oczoplas , krotkowzroczność ,uszkodzony nerw wzrokowy i ubytki w siatkówce. Towarzyszy tez katar głównie zapchany nos od strony bolacego oka. Jaki może być problem odnośnie tego bólu oka ? Jak oddycham mocniej to też czuje ten ból oka? Chciałbym się tez dowiedzieć czy istnieje metoda leczenia ubytków siadkowki pozapalnych i nerwu wzrokowego.?jakie objawy związane z wzrokiem powinny niepokoić.? Generalnie mam słaby wzrok 4,25 ciśnienie ok ale ten ból mnie męczy. Poinformowano mnie że to normalne w moich schorzeniach. Proszę o pomoc już niestety nie wiem gdzie się udać z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy kierowac się zaleceniami lekarza okulisty a także wskazana jest konsultacja neurologa