Czy istnieje możliwość, aby doszło do wytrysku przy penisie w niepełnym wzwodzie?

Witam! W nocy z niedzieli na poniedziałek troszeczkę nas z chłopakiem poniosło, oboje piliśmy alkohol, jednak nie zabezpieczyliśmy się. Nie był on we mnie dlugo może nawet nie 2min, wykonał pare pchnięć i jego członek na pół miękki wyślizgnął się ze mnie, więc myślę ze nie był na tyle podniecony aby się spuścić. Ja natomiast byłam po okresie w 10dn cyklu, odczuwam jakieś dziwne kłucie z obu jajników, czy możliwe jest aby jednak doszło do wytrysku przy penisie w niepełnym wzwodzie? Ciąża możliwa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny po około 14 dniach od stosunku.