Czy istnieje możliwość dobrania przez ortopedę jakiegoś gorsetu?

Dzień dobry, od zawsze mam pewien problem a mianowicie bardzo dostają mi dolne żebra (wygląda to tak jakbym pod piersiami miała drugie mniejsze piersi) Nie wygląda to estetycznie. Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość dobrania przez ortopede jakiegoś gorsetu który mógłby ustawić te żebra na swoje miejsce? Czy po prostu musze z tym żyć i nie uda się tego zniwelować? Dziekuje za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Gorset raczej tego nie zniweluje, do rozważenia wizyta u chirurga plastycznego, wykonuje się takie zabiegi jak usuwanie żeber.
Pozdrawiam