Czy istnieje możliwość naprawy uszkodzonego VII nerwu twarzowego?

witam, od urodzenia po urazie okołoporodowym mam uszkodzony VII nerw twarzowy tzw , porażenie bella z wszystkimi objawami , chciałam się dowiedzieć jaka istnieje możliwość naprawy tej przypadłości , w tej chwili mam 48 lat i coraz bardziej jest widoczna asymetria twarzy. pozdrawiam

Utrwalone porażenie nerwu twarzowego Bella od 48 lat, raczej małe szanse na poprawę... Może zabiegi naprawcze? do interpretacji klinicznej, pełny opis badania, wywiad ? Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam