Czy istnieje możliwość normalnego życia i powiększenia mojego penisa?

Mój penis jest mały(5cm w zwisie,10cm długości i obwodu w zwodzie).Urolog obejrzał go w zwisie-powiedział że nie jest mały i może urosnąć, z czym się nie zgodzę bo mam 24lata.Jego rozmiar w ogóle nie zmienił się od 12 lat.Moja dziewczyna nie czuła go. Czy istnieje możliwość normalnego życia i powiększenia mojego penisa nawet choćby o 2cm?Wiem, że nie jest to mikropenis ale do normalnego rozmiaru brakuje mu bardzo dużo.Czytałem, że może pomóc podawanie hormonów, ale nie wiem czy to prawda. Pomocy

Szanowny Panie,
Oczywiście że tak a jeśli myśli Pan poważnie o trwałym powiększeniu prącia
bez stosowania tabletek
zapraszam do kontaktu z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej