Czy istnieje możliwość osiągnięcia orgazmu bez wytrysku?

Czy istnieje możliwość osiągnięcia orgazmu bez wytrysku. Wiele opisów Tantry podaje, iż jest to możliwe i daje spore możliwości seksualne, kontrola wytrysku, wiele orgazmów bez utraty erekcji. Pytanie czy jest to zdrowe i nie sprzeczne nieco z naturą ?

Nie wiem czy były robione badania nad wpływem odzielenia orgazmu od wytrysku. Przypuszczam, że nie szkodzi to zdrowiu.