Czy istnieje możliwość pomylenia naczyniaka/zwapnienia z guzkiem o podłożu nowotworowym?

Witam serdecznie Na usg brzucha wyszło " śledziona niepowiększona, w części centralnej silne owalne odbicie 7 mm, naczyniak? zwapnienie?" Lekarz do końca nie wiedział co to jest. Czy istnieje możliwość pomylenia naczyniaka/zwapnienia z guzkiem o podłożu nowotworowym? Pozdrawiam

Ten opis wskazuje na prawidłowe podejrzenia lekarza. Należy ponowić USG za 3-6 miesięcy z rozważeniem TK jamy brzusznej przy zmianie obrazu.