Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje możliwość powiększenia penisa?

Witam mam duży problem mam 23 lata i borykam się z dużymi kompleksami otóż mam członka który w wzwodzie ma nie cale 11 cm p Ostatnio chciałem kochać się z dziewczyną i tu nagle szok nie starcza mi długością by wlozyc do jej pochwy czuje się z tym tak fatalnie ze mam zamiar zostać aseksualny Gdyz probowanie sexu powoduje duży u mnie bol kompleksy i dyskomfort ze nie mam jak i nie mogę zadowolić swojej dziewczyny proszę powiedzcie mi co mam zrobić czasami juz wolałbym go nie mieć i mieć święty spk Dodać chce jeszcze ze od 20 roku życia jestem po operacji na stulejke i wiem ze to głównie przez to nie mam odpowiedniego rozmiaru członka
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 12 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza seksuologa oraz urologa. Seksualne po. Badaniu zaleci odpowiednie Postępowanie

umów wizytę 0

Szanowny Panie,
jeśli myśli Pan poważnie o trwałym powiększeniu prącia
zapraszam do kontaktu z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety