Czy istnieje możliwość spłaszczenia blizny?

Witam moja 2 letnia corka po operacji palca ma blizniowca czy jest jakas mozliwosc spłaszczenia tego typu blizny zeby sie tak w oczy nie rzucała?

Witam , najlepiej udać się z tym pytaniem do lekarza w POZ, który oceni czy danego bliznowca należy zmniejszyć operacyjnie, czy też wystarczą odpowiednie maści. Bez możliwości zobaczenia i zbadania blizny nie można podjąć właściwej decyzji. Pozdrawiam!