Czy istnieje możliwość wyleczenia padaczki?

Mam 26 lat MĘSZCZYZNA. CZtery lata temu dostalem napadu padaczki trzy razy biore depakine 500 rano i wieczorem po czterech latach przerwy bez napadów obecnie mialem dwa czy jest możliwe wyleczenie tej choroby co mam robić?

Witam!
W życiu i medycynie nic nie jest pewne - "człowiek nie pralka nie ma gwarancji". Zawsze jednak należy próbować i to się często udaje. Może jeszcze nie była odpowiednia pora na odstawienie leków, może odstawienie było zbyt gwałtowne, albo jeszcze inne przyczyny.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.