Czy istnieje możliwość zapłodnienia poprzez suchy preejakulat na palcu?

Istnieje możliwość, że podczas pieszczot chłopak dotknął swojego penisa, z którego już wydobywał się przezroczysty preejakulat. Wyszłam do łazienki na chwilę, kiedy wróciłam, ponownie zaczęliśmy się pieścić. Jego palce znalazły się głęboko w pochwie.
Czy istnieje możliwość zapłodnienia, jeśli raczej były suche? On twierdzi, że tak. Nawet jeśli mogły otrzeć się o np. ubranie - moją koszulkę.
Głupie pytanie wiem, ale zabijam w sobie wszystkie racjonalne myśli w tej chwili.

Witam serdecznie,
Preejakulat może zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Jeżeli dostanie się on do dróg rodnych kobiety istnieje ryzyko zapłodnienia.
Plemniki poza organizmem mogą przeżyć do 18 godz., ale potrzebują wilgotnego środowiska oraz temperatury 37 stopni Celsjusza.
Jeżeli ręce były suche, prawdopodobieństwo zajścia w ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam