Czy istnieje możliwość zszycia wejścia do pochwy?

Mam problem ze wspolzyciem z moim partnerem po ciazy czuje sie luzniej niz przed ciaza.Czy istniieje mozliwosc zszycia wejscia do pochwy 15miesiecy po porodzie ? Jezeli tak to gdzie sie udac z takim problemem do jakiego specjalisty ?

Lek. Paweł Szadkowski

Zazwyczaj taki zabieg jest wykonywany przez ginekologa. Proszę poszukać, gdzie w Pani mieście znajduje się Klinika zajmująca zabiegami plastyki pochwy i umówić na wizytę do ginekologa. Proszę się wcześniej zastanowić, czy nie będzie Pani planowała kolejnych ciąży, gdyż każdy kolejny poród niestety "zepsuje" efekty zabiegu.