Czy istnieje nowa metoda leczenia zeza?

Witam. Mam pytanie. W dziecinstwie a dokladniej jak miałem 6 lat przeszedłem operacje zacmy w prawym oku, lecz od tamtego momentu na te oko mozna powiedziec ze nie widze. Od dłuzszego czasu chodzę po okulistach z pytaniem czy sa jakies metody zeby to skorygowac. Jedni po prostu mowia ze nie ma , inni ze wina nie leży w oku tylko w glowie, ze moje oko po prostu nie nauczylo sie patrzeć gdyz wada byla wrodzona. Wiec pytam tutaj moze ktoś wie czy sa teraz jakies metody, np wszczepienie nowej soczewki lub jakies inne. Dodam ze mam 26 lat i nawet ze znalezieniem pracy mam wielki problem.

Witam.niestety Pana niedowidzenie jest trwałe. Czy ma Pan oko afakijne czy wszczepieną soczewkę? Czy nosił Pan soczewkę kontaktową np plus 11 na tym oku.? Jak Pan widzi przez stenopkę? Ile Pan widzi? Czy próbował Pan zasłonić oko dobre i ćwiczyć to prawe? Pozdrawiam serdecznie