Czy istnieje prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia poprzez zaaplikowanie płynu preejakulacyjnego na palcach partnera?

Witam Ostatnio uprawiałam petting z moim chłopakiem , wkładał mi palce do pochwy . Słyszałam że prawdopodobnie płyn ,który wydziela mężczyzna podczas podniecenia zawierają plemniki . Czy istnieje prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia przez zaaplikowanie tego płynu na palcach partnera ??? Robiłam test ciążowy 14 dni po stosunku i wyszedł negatywny , a okres spóznia mi się 5 dzień . Proszę o pomoc i z góry dziękuję .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Jeśli zatem test ciążowy jest negatywny nie ma powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.