Czy istnieje prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciażę?

Witam:( Rozpoczęłam zażywanie tabletek antykoncepcyjnych pierwszego dnia miesiączki zgodnie z zaleceniami, krwawienie zaczęło się ok. godziny 7-8 rano, jednak tabletkę przyjęłam o godzinie 21, ponieważ postanowiłam tak brać. Kolejne tabletki brałam także o godzinie 21. Jednak współżyłam z moim chłopakiem 4 dnia (czyli po przyjęciu 4 tabletki) i on skończył we mnie (miałam jeszcze trochę krwawienie). Po przeczytaniu pewnej odpowiedzi Pani doktor na waszym serwisie, boję się, że nie byłam jeszcze zabezpieczona, gdyż tabletkę przyjęłam dość późno i powinnam odczekać 7 dni. Niestety nie miałam o tym pojęcia, bo mój lekarz mi tego nie powiedział:( Bardzo proszę o opowiedź, ponieważ boję się że mogłam zajść w ciążę :( Nie wiem, czy dalej powinnam brać tabletki??? Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Rozpoczęła Pani przyjmowanie tabletek pierwszego dnia miesiączki, więc była Pani od początku w pełni zabezpieczona. Nie ma powodu do niepokoju.