Czy istnieje ryzyko ciąży po stosunku w prezerwatywie i bez wytrysku?

Witam, otóż uprawialismy z dziewczyną stosunek w sobotę, w prezerwatywie, potem przerwa i od nowa z nową prezerwatyw, nie bylo wytrysku, jednakże czy istnieje jakieś ryzyko ciąży?

Piotr Pilarski

Istnieje, ale jest ono niewielkie. Gdyby okres się spóźniał proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.