Czy istnieje ryzyko ciąży po wytrysku na narządy rodne podczas okresu?

Mam regularnie miesiaczki uprawialam sex z chlopakiem 25dni temu mialam okres 2dzien mialam2pary majtek rajstopy i podpaske on mial wytrysk na moje narzady chwile po tym wytarl sperme z mojch majtek chusteczka czy istnieje mozliwosc ze jestem w ciazy?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wydaje mi się że nie. Dla pewności warto wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.