Czy istnieje ryzyko pęknięcia pięty przez bieganie?
Mam w kości piętowej zmianę na Tk wyszło jako tłuszczak sródkostny ale ortopeda kazał to usunąć. Ponieważ ta zmiana ma 5 cm i istnieje ryzyko pękniecia pięty przez bieganie, którego mam całkowity zakaz. Czy są inne metody niż operacja i pobieranie z biodra kości.? czy operacja jest konieczna?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Czy świąd da się zredukować?
Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.
Witam , trudno jest mi odpowiedzieć autorytatywnie , gdyż nie badałem pacjenta ani nie widziałem obrazów rtg! Proszę słuchać zaleceń lekarzy prowadzących!!! z.żurawski