Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę mojej partnerki?

Witam 13.02.15 kochałem się ze swoją partnerką moje pytanie jest takie: Doszedłem w niej lecz miałem założoną prezerwatywę choć po wyjściu była "zapełniona" spermą, i była ona delikatnie zsunięta z członka. Na mojej koszulce była dziwna wydzielina nie wiem czy to była sperma czy śluz kobiety piszę dlatego że niepokoi mnie ten fakt właśnie "koszulki". Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę mojej partnerki? Prezerwatywa nie była dziurawa! dodam iż mój członek tam gdzie się zsuneła gumka był mokry.

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć ciąży. Jest to mało prawdopodobne, jeżeli nie doszło do wycieku preejakulatu lub spermy z narządami rodnymi partnerki. Dla pewności sugeruję wykonanie testu ciążowego 7-10 dni od stosunku.