Czy istnieje ryzyko zarażenia HIV od zdrowej osoby podczas seksu oralnego?

Witam, mam pytanie dotyczące wirusa HIV i chorób wenerycznych. Jeżeli dojdzie do sytuacji, gdzie dwoje ludzi, chłopak i dziewczyna (oboje zdrowi) będą współżyć, to czy istnieje możliwośc zarażenia wirusem HIV lub jakąś chorobą weneryczną ( mówie tutaj o stosunku analnym)

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są zdrowi to nie ma takiej możliwości . Zależy czy były ryzykowne stosunki w ostatnich 3 miesiącach