Czy istnieje ryzyko, że jestem właśnie w ciąży?

Prawdopodobnie pominęłm 21 tabletkę (ostatnia tabletka aktywna) i prawodpodobnie wyszło 8 dni przerwy. Nie pamiętam czy dwudziestą pierwszą tabletkę przyjęłam dwudziestego pierwszego dnia czy przez pomyłkę przyjęłam tę tabletkę 20 dnia, wynikałoby, że dwudziestego dnia przyjęłam i dwudziestą i dwudziestą pierwszą tabletkę - stąd też obawa, że zafundowałam sobie 8 dni przerwy. 15 kwietnia powinnam przyjąć ostatnią tabletkę aktywną, ale możliwe, że 14 kwietnia przyjęłam omyłkowo dwie (a 15 kwietnia w ogóle nie przyjęłam). Od 16 kwietnia do 22 kwietnia przyjmowałam tabletki placebo. Potem od 23 kwietnia do teraz przyjmuję tabletki z nowego listka - jutro, tj. 13 maja mam ostatnią tabletkę aktywną i od 14 maja znów tabletki placebo. Pierwsze pytanie brzmi - czy istnieje szansa, że zaszłam w ciążę? Drugie pytanie - czy jeżeli na dniach dostanę okres powinnam przyjmować tabletki tak, jaby się "nic" nie stało, tj. od 14 maja do 20 maja tabletki placebo, a od 21 kolejny listek tabletek Orlifique? - czy powinnam zacząć przyjmować kolejne tabletki w jakimś innym porządku?

Szanowna Pani tabletki proszę przyjmować normalnie, co do teoretycznej ciąży to może Pani wykonać badanie beta-hCG z krwi