Czy istnieje sposób na usunięcie blizny z policzka po rozcięciu?

Witam. Jakiś czas temu zostałem uderzony w policzek, gdzie uderzenie było tak silne, że został on rozcięty. Chciałem się zapytać, czy istnieje jakiś sprawdzony sposób, żeby blizna która się zrobiła nie była aż tak widoczna? Rana nie była szyta, bo nie było takiej potrzeby, ma około 1 cm długości.

Witam, najpierw należy zgłosić na konsultację, lekarz obejrzy zmianę i dobierze metodę jej spłycenia, bądź usunięcia. Zazwyczaj zmiany takie usuwa się za pomocą peelingów medycznych i laserów.

Witam. Bliznę należy oczywiści ocenić, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, ze najlepsze są efekty po zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2. Powinny być satysfakcjonujące po 3-cim, 4-tym zabiegu.
Ewa Rybicka