Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 0 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje sprawdzony sposób na zagęszczenie włosów?

Witam, Mam 25 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem, że wypadają mi włosy. Zrobiły mi się zakola, a włosy nie są juz takie gęste jak kiedyś. Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na zagęszczenie włosów i aby włosy odrastały w miejscach, w których już nie rosną (zakola). Słyszałem, że miloxidil jest dość skuteczny ale przyznam szczerze, że nie za bardzo ufam komentarzom na forach internetowych. Czy istnieje jakiś ratunek czy pozostaje jedynie przeszczep włosów? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry to przykra dolegliwość. Objawia się niepokojącymi zmianami w obrębie skóry głowy. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tego schorzenia.

Przerzedzanie włosów z wiekiem związane jest z działaniem testosteronu wydzielanego przez Pana organizm i predyspozycjami genetycznymi odziedziczonymi po wstępnych. Opisywany preparat ma skuteczność w czasie jego stosowania. Można stosować różne produkty w celu poprawy gęstości włosów. Stosuje się także wiele zabiegów. Skuteczność wszystkich metod jest indywidualna.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Dzień dobry, Najlepiej udać się do certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej , który po wywiadzie zleci odpowiednie badania a następnie dobierze właściwą terapię - zarówno tę domową jak i gabinetową. Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.

Najczęściej stosuje się zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy