Czy istnieje środek powodujący impotencję?

Dawno temu w pracy wsypali mi do herbaty jakiś środek powodujący całkowitą impotencję na kilkanaście dni. Po tym "kastrowaniu" nastąpiły u mnie pewne zmiany. Czy ktoś może mnie poinformować czego mogli tam użyć. Pisałem tu już o tym ale nie mam żadnej odpowiedzi. Może kiedyś w końcu trafię na jakiegoś lekarza który coś może o tym wiedzieć. Pozdrawiam.

Post jest ogólny i dotyczy sytuacji "dawno temu" i "pewnych zmianach", bez konkretnego opisu w poście
Laboratorium kryminalistyczne jest w stanie wykryć prawie każdy środek, ale test musi być bardzo szybko, decydują czasem godziny...
Jeżeli uważa Pan, że warto się jeszcze tym przeszłym problemem zajmować, to może Pan porozmawiać z lekarzem toksykologiem.
Wynikiem ew. konsultacji prawdopodobnie nie będzie jednak Pan usatysfakcjonowany, tak sądzę.
Poza tym NFZ nie zapewni refundacji, porada za odpłatnością.
W dobie dostępności różnych preparatów w Sieci należy faktycznie bardzo "pilnować" swoją szklankę.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry,

Proponuje, żeby się Pan osobiście skonsultował z lekarzem psychiatrą, z którym może Pan porozmawiać o tych "pewnych zmianach" i który być może będzie umiał temu zaradzić. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.