Czy ja jestem gejem?

Oglądając filmy, zdjęcia erotyczne o tematyce homoseksualnej jestem bardzo podniecony, mój penis dosięga szczytu, a gdy oglądam zdjęcia nagich kobiet jest brak erekcji. Proszę o odpowiedź,bo pogubiłem się w tym wszystkim.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Biorąc pod uwagę opisywany objaw można przypuszczać, że Pańska orientacja jest homoseksualna.
Erekcja na skutek treści pornograficznych homoseksualnych i brak takiej erekcji w przypadku pornografii heteroseksualnej jest dosyć obiektywnym objawem.
Jeśli dodatkowo atrakcyjni pod względem seksualnym wydają się Panu mężczyźni i zdarzają się fantazje lub sny erotyczne z udziałem mężczyzn to prawdopodobieństwo homoseksualizmu jest dość wysokie.
Każdy człowiek w takiej sytuacji powinien sobie zadać pytanie, która płeć jest dla niego bardziej pociągająca pod względem seksualnym. Jest to osobista decyzja.