Czy ja mam śmiertelną chorobę SM lub SLA?

Czy ja napewno mam śmiertelną chorobę SM lub SLA ? jestem przerazona mam 23 lata ,mam male dziecko. Zaczęło się od tego ze pewnej nocy wstajac do dziecka z lozka upadlam na podłogę. Wogole nie czułam lewej nogi,ani mrowek ani nic..byla wiotka.. wstalam podtrzymując sie reka i znow spadlam i tak jeszcze raz zanim doszlam do łóżeczka. Później usialam i przeszło,na drugi dzień mialam w tej nodze w udzie dosc silny zakwas a wieczorem pod prysznicem mrowienie. Ten zakwas w udzie utrzymywał się z 2 dni.. naczytalam sie w necie ze to sm. .do tego mialam jeszcze wcześniej bol oka,dosc czesto mi sie powtarza..przy tym raz boli mnie głowa a raz samo oko (Myslalan ze to migrena bo mama też ma migreny).zrobiłam sobie rezonans glowy prywatnie i odcinka krzyzowo ledzwiowego i w mr glowy wyszla zmiana demielinizacyjna niespecyficzna 8mm i dość liczne mniejsze w platach czolowych-raczej naczyniopodobne (proponuje kontrole) tak mam napisane. W mr kregoslupa wyszla niewielka przepuklina bulging i jakies tam spłycenie lordozy i niewielka rotacja kregow. Uznalam ze te zmiany w mózgu to napewno SM. Nie wychodziłam z toalety chyba z tydzien czasu takie mialam nerwy , ciagle widzialam ludzi na wózkach,poszlam do neurologa który stwierdził że to napewno nie sm bo mam odruchy dobre wszystkie i dał mi leki na migrene. Ale ja czytałam ze nieraz odruchy są dobre ale sm jest ... bylam u okulisty który stwierdził że pogorszyla mi sie wada wzroku w jednym oku - tym ktore mnie boli czesto (mialam nosic wczesniej okulary ale nie nosiłam) i ze nic podejrzanego nie widzi,mialam badanie dna oka. - ale też czytalam ze jak jest pozagalkowe zapalenie nerwu to okulista tego nie widzi .. ciagle sie strewowalam ze to napewno sm. Malowalam sie przy lusterku i zobaczyłam jak podskoczylo mi coś na policzku,później kolo ust i tak zaczęła mi "drgac" twarz.. wiec wyczytalam o SLA bylam znow przerażona , zrobiłam badania na magnez,elektrolity i żelazo, wapn i wszystkie w normie .. wiec wiedziałam ze to nie żaden niedobór magnezu ani niczego bo magnez mialam dobry .. przęszlo to ,Nie myslalam o tym ale zaczęło mi drgac ciało .. raz udo jedno raz drugie..raz biceps ..nawet czasem brzuch. Widzę te drgania ..raz są wolne raz jeden po drugim.. to chyba fascykulacje. Jestem przerażona .. mam ciągły stres bo jeszcze mama zachorowała na raka .. już sobie nie radzę .. jakie badania jeszcze powinnam zrobić ? Dodam że cały czas drga mi oko.. Nie wiem czy oko czy powieka ale jak patrze do lustra to dolna i gorna powieka podskakuje i nawet linia rzes sie przesuwa w bok wiec to nie mój Wymysł ... oboje oczu drgaja ale jedno mocniej i cały czas .. i jeszcze e lewej nodze tej co mialam kiedys niedowlad mam w łydce z boku jakby prąd mi przechodził, prawie od początku do końca łydki czuje co jakiś czas jakby ktoś mi rwal cos w środku .. Nie mam już sił ...

Szanowna Pani, jeśli neurolog wykluczył SM to proszę mu zaufać. Zaburzenia czucia w nodze mogą być wynikiem przepukliny krążka międzykręgowego. Radziłbym udać się do psychiatry, który pomógł by Pani się wyciszyć. Dodatkowe objawy o których Pani wspomniała mogą być wynikiem ciągłego stresu i napięcia emocjonalnego. Serdecznie pozdrawiam