Czy ja mogę być gejem?

Mam 21 lat, mam problem natury seksualnej. Otóż przeglądałem ogłoszenia z mężczyznami poszukującymi seksu, wysyłaliśmy sobie zdjecia, pisaliśmy na co mamy ochote, ale nigdy sie nie spotkałem bo koniec końców sie brzydziłem. Normalnie sypiam tylko z kobietami, z kobietami chce sie przytulać i całować i kochac, z facetem bym nie potrafił. Oglądałem tez czasem gejowskie porno i troche mnie podniecało. Idac po ulicy patrzę tylko na kobiety, mężczyźni mnie nie podniecają.

Dzień dobry!

Tożsamość, orientacja seksualna to złożone zjawiska i nie jest możliwe zrozumieć i opisać je na podstawie tak skąpych informacji. Być może jest Pan osobą homoseksualną, ale wypiera tą część siebie. Być może jest Pan osobą seksualną i może Pan tworzyć relacje zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami. Być może jest Pan osobą heteroseksualną, a sporadyczne praktyki homoseksualne spełniają u Pana jakąś inną rolę, np. emocjonalną.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Pozdrawiam!