Czy ja mogę mieć pochwicę?

Mam problem. Obawiam się, że mam pochwicę, która może mieć podłoże psychiczne. Kiedyś w dzieciństwie podłożono mi świnię i upozorowano na mnie gwałt. Potem mnie pomówiono co do preferencji seksualnej i znęcano się nade mną. Dodatkowo musiałam jako wtyczka przeniknąć do zakonu masonerii, żeby to rozpracować bo wpadłam w sidła mafii. Tam była traktowana o pewnej dziewczynie przez nauczycielkę. To była sekta krzyża. W czasie kiedy próbuje wejść we mnie partner czuję ból i on nie może tam wejść.

Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem psychiatrą, który po wywiadzie i badaniu będzie mógł określić rzeczywistą przyczynę trudności. Opisane przez Panią objawy mogłyby sugerować także inne zaburzenia (stanowiące źródło tych zaburzeń lub współistniejące tło). Lekarz od razu także będzie mógł zlecić odpowiednie leczenie i/lub psychoterapię.

Witam,

Pierwsze kroki skierować Pani powinna do lekarza psychiatry, który po dogłębnym wywiadzie, będzie mógł rozpoznać odpowiednią chorobę oraz w kontekście przytoczonej historii odpowiednio dobrać leczenie.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek