Czy jadłospis rocznego dziecka jest prawidłowy?

Witam, mój synek ma ponad pół roku, jego jadłospis wygląda tak: 6.00 180 ml mleka mm 10.00 100gr kaszy jaglanej z owocami 13.30 obiadek 125 gram, 17.00 180ml mleka 21.00 180 ml mleka mm. Chciałabym żeby dłużej spał, nie chcę mu podawać kaszy manny ani kupnych kaszek. Myślałam o pokruszonym biszkopcie z mlekiem, biszkoptami wprowadzam dziecku gluten. Czy jadłospis jest prawidłowy? Synek w dzień je co ok 4 godz, jak pośpi dłużej to jak godzinowo mu ustawić pory karmień żeby zmieścić się w dzień?

Dobry wieczór,
dieta Synka jest prawidłowo skonstruowana. Najważniejsze jest jej wzbogacanie w kolejne gatunki warzyw,owoców i mięska. Warto byłoby dołączyć żółtko jaja kurzego. Zachęcam do lektury informacji na stronach: www.1000dni oraz www.bebiklub.pl/