Czy jak nie jestem utalentowany to nie mogę wysoko mierzyć?

Witam mam pytanie miałem testy psychologiczne Moja pani psycholog stwierdziła ze mogę być tylko kierowcą magazynierem lub pracować w w markecie obecnie pracuje w magazynie,mam problemy z nauką ale przyznam że czytam dużo książek o ludziach którzy osiągneli sukces w życiu przyznam że chciałbym kiedyś załorzyć firmę i mam takie marzenia i być kimś jednak moja pani psycholog dała mi do zrozumienia że nie mam co tym myśleć To znaczy że jak nie jestem utalentowany to za wysoko mierze ?

Nie wiem, co dokładnie wydarzyło się w rozmowie z psychologiem, ale może właśnie do tego, Pani psycholog chciała zachęcić? Do przyjrzenia się swoim mocnym stronom oraz adekwatnego wykorzystania ich w życiu, a także umiejętności cieszenia się z osiąganych wyników i doceniania siebie, za to, co realne? Jeśli jednak nie jest Pan pewien- warto do tego wrócić na najbliższym spotkaniu. Psycholog będzie mogła najlepiej wyjaśnić i rozwiać wątpliwości, a Pan wyrazić swoje uczucia związane z tą sytuacją.

Witam Pana Serdecznie,

Odpisywałam już Panu na podobne pytanie...

Odpowiem Panu na pytanie nie wprost, słowami: osiągamy to, o czym marzymy i mamy to, o czym myślimy i jesteśmy tacy, jak sami o sobie myślimy.

Życzę Panu odwagi i sił do realizacji marzeń,
Irena Mielnik-Madej