Czy jak zaczął się okres można być w ciąży?

Współżyłam z chłopakiem dwa tygodnie przed okresem pozniej jeszcze raz kilka dni przed ,partner skonczyl we mnie cykle mam nieregularne i wlasnie zaczal mi sie okres ,czy moge byc w ciazy ?

Lek. Tomasz Budlewski

W rzadkich przypadkach zdaza się ze kobieta miesiaczkuje w czasie ciąży. Proponuje wykonać test ciążowy. Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie.