Czy jedna drzemka u 8-miesięcznego dziecka wystarczy?

Dzień Dobry.Chciałam się zapytać na temat drzemek,czy 1 drzemka u 8 miesięcznego dziecka jest normalne.Moja córka idzie spać między 10 a 11,śpi góra do 1h 30 min i koniec,czy powinna mieć 2 drzemkę.1 drzemka ma już od 4 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Dużo zależy od dziecka. Jedne dzieci nie potrzebują dużo snu, a inne odwrotnie. Proponuję udać się do pediatry celem sprawdzenia czy nie ma jakiejś infekcji.