Czy jednorazowe plamienie brązowe zamiast miesiączki oznacza ciążę?

Witam, jeśli miałam jednorazowe plamienie brązowe zamiast miesiączki, to oznacza to ciąże? Współżyłam 5 dni przed plamieniem i partner skończył we mnie. Cykle mam nieregularne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Na podstawie tego objawu nie można potwierdzić ciąży. Jeśli to Panią niepokoi radzę zrobić test ciążowy w dniu oczekiwanej miesiączki (lub 10-14 od stosunku) lub udać się do ginekologa.
Pozdrawiam