Czy jedzenie lodów może być powodem bezsenności?

Witam,mam pytanie. Jem codziennie wieczorem litrowego loda praktycznie przed snem,czy jest to zdrowe i czy to może być jednym z powodów bezsenności i koszmarów.Gardło mnie nie boli...

Lek. Paweł Szadkowski

Oczywiście jedzenie dziennie 1l lodów raczej nie jest zdrowe ze względów dietetycznych. Niemniej lody nie powinny być powodem bezsenności i koszmarów. Może Pan oczywiście spróbować przez tydzień lodów nie jeść i zobaczyć, czy objawy ustąpią.