Czy jedzenie produktów z lodówki, w której popsuło się mięso z kurczaka niekorzystnie wpłynęło na zdrowie?

Witam moj maż 10 dni temu wlozyl w drzwi lodowki za sloikami piers z kurczaka w siatce. I o niej zapomnial. Dzis otwieram lodowke i poczulam brzydki zapach. I wtedy okazalo sie co tam jest. Codziennie krzystamy z lodowki. Czy moglibysmy sie pochorowac jedzac inne produkty z tej lodowki?

Dzień dobry,

jeżeli poza torebkę nie wydostał się ewentualny płyn, który się tam zebrał to pozostałe produkty spożywcze powinny być bezpieczne.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga