Czy jedzenie słodyczy u osoby z anoreksją spowoduje równomierne tycie?

Witam, mam 21 lat, 173cm i ważę ok.47,5kg. Choruję na anoreksję, ale chodzę na terapię. Jem 5 pełnowartościowych, bardzo zdrowych posiłków, jednak czasem mam ochotę na coś słodkiego. Czy zjedzenie od czasu do czasu słodyczy spowoduje, że będę tyła głównie w obszarze brzucha? Chciałabym przybrać na wadze równomiernie, żeby w większości były to mięśnie. Czy przy takiej wadze mogę wykonywać ćwiczenia na zwiększenie masy mięśniowej?

Wszystko co robi Pani w zakresie swojej wagi powinno być konsultowane z Pani terapeuta, lekarzem i dietetykiem. Na samym wstępie powinna Pani doprowadzić do zdrowej wagi i dopiero potem myśleć o lekkich ćwiczeniach fizycznych. Teraz wątpię żeby było to wskazane. Słodycze od czasu do są ok. Pozdrawiam