Czy jeśli dentysta założy mi most może uzupełnić to również o dziąsła?

Witam. Mam zaawansowana paradontoze. Denstysta bedzie nakladal most na 6 przednich zebow. Dziasla cofnely sie duzo do gory. Czy jesli zalozy mi most moze uzupelnic to rowniez o dziasla?

Dzień dobry,
jest możliwość napalenia porcelany w kolorze dziąsła, aczkolwiek nie zawsze daje to optymalny efekt.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula