Czy jeśli kobieta się szybko pobudza seksualnie, ma wysokie libido i szczytuje podczas masturbacji w ciągu kilku minut, to tak samo będzie podczas stosunku?

Dzień dobry, Mam kilka pytań. 1. Czy jeśli kobieta się szybko pobudza seksualnie, ma wysokie libido i szczytuje podczas masturbacji w ciągu kilku minut, to tak samo będzie podczas stosunku? 2. Czy taka kobieta najprawdopodobniej po prostu będzie miała łatwość orgazmu w czasie stosunków, bo ma bardzo dużą wrażliwość na bodźce seksualne? 3. Czy mieści się w normie to, że kobieta potrzebuje kilka, kilkanaście minut gry wstępnej i już jest gotowa- obfita lubrykacja. Długa gra wstępna kończyłaby się po prostu orgazmem. Niewielki dotyk w okolicach intymnych wywołuje silne podniecenie. Obawiam się szczytowania szybciej niż mężczyzna. 4. Czy może być tak, że taka reaktywność utrudni współżycie?

Należy tylko życzyć, żeby przyszły partner nie miał większych problemów emocjonalnych oraz zakłóceń seksualnych.
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com