Czy jeśli naczyniak wątroby ma 20 mn to czy może być to stan podgorączkowy?

Witam! Czy jeśli naczyniak wątroby ma 20 mn to czy może być stan pidgorączkowy? Pobolewa mnie nadal po prawej stronie pod żebrem? Czy może to są wrzody? Proszę o odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Naczyniaki wątroby nie są przyczyną stanu podgorączkowego. Sugeruję zatem poszukiwanie innej przyczyny pod okiem lekarza POZ.