Czy jeśli po ataku padaczkowym doszło do uszkodzenia mózgu to czy w rezonansie będzie można to stwierdzić?

Czy jesli po ataku padaczkowym doszlo do uszkodzenia mózgu to czy w rezonansie bedzie mozna to ztwierdzic? Syn ma problemy powazne z pamiecia? Prosze o pomoc gdyz odwiedzilismy wielu neurologow i nikt nam niechce pomoc

Witam,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka neurologiczna, np. rezonans magnetyczny oraz badanie funkcji poznawczych w Poradni zdrowia Psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie