Czy jeśli po roku leczenia odstawię ten lek, to włosy znów zaczną mi wypadać?

Mam 23 lata i problem z łysieniem. Byłem u dermatologa, który zapisał mi lek Nezyr. Powiedział, że skutki uboczne to ból jąder, problemy z erekcją, mniejszy apetyt na seks. Niestety nie dopytałem go o wszystko, w związku z czym chciałbym popytać tutaj. 1. Czy szansa, że którykolwiek z wymienionych skutków ubocznych wystąpi jest duża? Lekarz wspominał coś o 3 przypadkach na 1000, tylko nie wiem, czy to oznacza, że tylko 3 osoby na 1000 odczuwają jakiekolwiek skutki uboczne, a pozostałym osobom NIC nie dolega, czy, że lek ten u każdego zmniejsza popęd seksualny, ale tylko te 3 osoby na 1000 odczuwają ZNACZĄCE zmiany, a pozostali odczuwają tylko niewielkie zmiany, które nie wpływają negatywnie na ich jakość współżycia? 2. Czy jeśli lek będzie niekorzystnie wpływał na moją potencję, ale mimo to będę go używał przez rok, to czy po tym roku, gdy już go odstawię, potencja zacznie wracać do normy? Jeśli tak to po jakim czasie w pełni wróci? 3. Czy jeśli po roku leczenia odstawię ten lek, to włosy znów zaczną mi wypadać? Jeśli tak to po jakim czasie? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Na wszystkie tak zadane pytania odpowiedz jest zalezy, bardzo dużo zależy od reakacji osobniczej i nie da się dokonca przewidzieć jaklek będzie działał w Pana przypadku