Czy jeśli poziom TSH jest w normie, to warto zgłosić się do endokrynologa?

mam pytanie na temat tarczycy jesli tsh jest w normie warto zglosic sie do endokrynologa ? .Mam dodejrzenia ze z moja tarczyca jest cos nie tak i zle sie czuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia nieprawidłowości tarczycy wskazane jest oznaczenie poziomu hormonów. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa.