Czy jeśli twierdzę, że Bóg jest niesprawiedliwy to mam urojenia?

Witam. Czy jak nienawidze Boga bo uwazam, że jest niesprawiedliwy gdyż ludzie maja nierowne szanse na zbawienie i nie kazdy dostaje tyle samo od zycia inni maja trudniej a inni latwiej to czy mozna to moje myslenie uznac za urojenie swiatopogladowe na tle religijnym? Nie mialem nigdy zadnych urojen tylko podobno mam objawy negatywne chcociaz tego tez nie jestem pewien. Generalnie jestem tego pewien, ze Bóg jest niesprwlawiedliwy i nic mojego myslenia nie zmieni dlatego zastanawiam sie czy to jest urojenie? Pozdrawiam

Witam serdecznie, wydaje się być Pan zagubiony, sam Pan nie wie czy to co przeżywa, myśli jest realne czy też nie. Najlepiej umówić się do lekarza, on oceni Pana stan zdrowia.