Czy jest cień szansy, że to może być ciąża?

Witam, staramy się z mężem o dziecko, współżyliśmy głównie w dni płodne, o owulacji wiedziałam z testu owulacyjnego. 24.02 powinna pojawic się miesiączka, ale nie pojawiła się, mineło 9 dni, 8 dnia zrobiłam test, niestety negatywny, ale okresu dalej nie ma. Wizyta u ginekologa byla w lutym, wszystko idealnie, badania oraz morfologia wyszły książkowo. Stresównie było, wahań wagi też. Na bete nie mogę podejść, bo niestety praca mi koliduje. Czy jest możliwość aby to była ciąża?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie ponownie testu ciążowego - najlepiej zbadanie poziomu bHCG z krwi. Pozdrawiam.