Czy jest duże prawdopodobieństwo, że jestem zarażony?

Witam nie dawno odbyłem stosunek z prostytutką to był mój pierwszy raz. Seks odbył się w zabezpiczeniu(seks oralny w moim kierunku i seks klasyczny) bardzo krótko trwał nie było żadnych pocałunków. Od tego momentu mam ogromne wyrzuty sumienia, nienawidzę siebie boję się, że mogłem się czymś zarazić . Czy jest duże prawdopodobieństwo że jestem zarażony? Jakie testy wykonać żeby mieć pewność że jestem w 100%zdrowy i po jakim czasie takie testy wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do Poradni chorób zakaźnych, najlepiej od razu i po przeanalizowaniu ryzyka i ew objawów będzie można zalecić odpowiednie testy diagnostyczne.