Czy jest jakaś możliwość, abym była w ciąży?

Witam. Ostatnio zdarzyło mi się pominąć tabletkę antykoncepcyjna było to 13 kwietnia. Tabletki zażywam o godz 18. 14 kwietnia wzięłam ok 8.00 tabletkę pominięta a o godz 19.00 tabletkę następną. Następne tabletki zazywalam w nieregularnych godzinach. 20 kwietnia odbył się stosunek. Czy jest możliwe abym była w ciazy? Dodam że tabletki które biorę to Vixpo. A pominięta tabletka była w ostatnim tygodniu czyli ta biała gdzie pojawia się miesiączka. Miesiączka była normalnie ponieważ stosunek odbył się już w nowym blistrze. Pozdrawiam

Szanowna Pani, myślę że poczęcie jest mało prawdopodobne, ale dla pewności warto wykonać badanie beta-hCG z krwi